VKK 2023

SPONZOŘI

.. aneb sami to vše nezvládneme ..

 

I když investujeme svůj čas i prostředky, pomoc zvenčí se nám hodí. Díky ní pak můžeme vymýšlet dárky do soutěží, ať už fotografických, nebo ceny pro nejmladší účastníky JUNIOR kategorií, a nebo překvapení na Ukončení VKK.

Proto jsme rádi, že se nám každým rokem podaří přizvat ke spolupráci podporovatele ze stran lokálních firem, ale i jednotlivců.

Hoover

Přátelé, stejně jako v loňském roce, i letos je nám ctí představit generálního partnera naší cyklistické akce– značku Hoover.

Pokud si chcete užívat ježdění na kole, tak vám náš hlavní sponzor, Hoover, nabízí například robotické vysavače, které vám během vaší vyjížďky za vrcholy VKK doma uklidí.. a nejen na ně vám náš dlouholetý sponzor nabízí 30% slevu na spotřebiče s heslem HOOVERVKK"
Pro uplatnění kontaktujte náš email

www.hoover.cz
#hoovervkk

Řemeslný pivovar Nachmelená Opice

Dalším naším, řekněme už tradičním sponzorem, je náš slavný místní minipivovar. Proč slavný? Každé pivo ze standardní produkce se už pyšní medailí z různých českých nebo mezinárodních soutěží. Naposledy v konkurenci přibližně 100 přihlášených piv typu american IPA z celé střední Evropy získalo zlatou medaili na pivním festivalu 2019 v Českých Budějovicích.

Každý měsíc dostane vítěz fotografické soutěže malou ochutnávku z aktuálně dostupných piv.

www.nachmelenaopice.cz

Letošní rok VKK2023 máme pro Vás i vjízdné na krnovský Spinning
Celkem jsou k dispozici 3 permanentky.
Jedna pro prvního Elite, druhá pro první Elite ženu a třetí pro první Hobby/Junior !

Děkujeme Táni a rozhodně doporučujeme. My se na VK s Táňou připravujeme každý rok.
top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login