Vrchařská Koruna Krnovska

SPONZOŘI

 

.. aneb sami to vše nezvládneme ..

I když investujeme svůj čas i prostředky, pomoc zvenčí se nám hodí. Díky ní pak můžeme vymýšlet dárky do soutěží, ať už fotografických, nebo ceny pro nejmladší účastníky JUNIOR kategorií, a nebo překvapení na Ukončení VKK.

Proto jsme rádi, že se nám každým rokem podaří přizvat ke spolupráci podporovatele ze stran lokálních firem, ale i jednotlivců :

 

   HOOVER:
Společnost Hoover vedle vysavačů nabízí také velké domácí spotřebiče do kuchyně i koupelny, a to volně stojící i vestavné. Produkty Hoover spojuje vysoká míra inovativnosti, originální design a nejmodernější technologie.

Pokud si chcete užívat ježdění na kole, tak vám náš hlavní sponzor, Hoover, nabízí například robotické vysavače, které vám během vaší vyjížďky za vrcholy VKK doma uklidí.. a nejen na ně vám náš dlouholetý sponzor nabízí 30% slevu na spotřebiče s heslem HOOVERVKK"
Pro uplatnění kontaktujte náš email
 
 město Krnov :
Spolupráce s městem, které dalo název naší koruně je samozřejmostí. Několikrát ročně spolupořadáme cyklovýlety po okolí. Samo město hodně podporuje cyklistiku
   NORTHMAN - 100% České ponožky :
Základní kámen položil v roce 1990 krnovský podnikatel Schlazenger. Od roku 2008 jsme začali v podhůří Jeseníků s výrobu ponožek pod značkou Northman, která setrvává až do dnešních dní. Zdejší tvrdé klimatické podmínky nás přivedly k výrobě kvalitních vlněných ponožek. Od té doby jsme se vyprofilovali v předního českého výrobce ponožek.
   

Řemeslyný pivovar NACHMELENÁ OPICE :
Dalším naším, řekněme už tradičním sponzorem, je náš slavný místní minipivovar. Proč slavný? Každé pivo ze standardní produkce se už pyšní medailí z různých českých nebo mezinárodních soutěží. Naposledy v konkurenci přibližně 100 přihlášených piv typu american IPA z celé střední Evropy získalo zlatou medaili na pivním festivalu 2019 v Českých Budějovicích.

Každý měsíc dostane vítěz fotografické soutěže malou ochutnávku z aktuálně dostupných piv.

www.nachmelenaopice.cz

  STUDIO SPINNING: 
Letošní rok VKK2023 máme pro Vás i vjízdné na krnovský Spinning
Celkem jsou k dispozici 3 permanentky.
Jedna pro prvního Elite, druhá pro první Elite ženu a třetí pro první Hobby/Junior !

Děkujeme Táni a rozhodně doporučujeme. My se na VK s Táňou připravujeme každý rok. 
   BOMBUS ENERGY:
Zdravé ovocné tyčinky z čistě přírodních zdrojů, které nejen rychle doplní energii při zvýšené aktivitě, ale také tělu dodají potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny.
Bombus také vyrábí další zdravé produkty s jedinečnými benefity.

Další náš sponzor přináší pro členy Hoover VKK speciální slevu 20 % na vaše nákupy (s kupónem hoovervkk20) na www.bombusenergy.cz, a to až do 31. 8. 2023 - Tak neváhejte a připravte si zásoby na blížící se sezónu.
top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login