VKK 2022

SPONZOŘI

.. aneb sami to vše nezvládneme ..

 

I když investujeme svůj čas i prostředky, pomoc zvenčí se nám hodí. Díky ní pak můžeme vymýšlet dárky do soutěží, ať už fotografických, nebo ceny pro nejmladší účastníky JUNIOR kategorií, a nebo překvapení na Ukončení VKK.

Proto jsme rádi, že se nám každým rokem podaří přizvat ke spolupráci podporovatele ze stran lokálních firem, ale i jednotlivců.

Hoover

Přátelé, stejně jako v loňském roce, i letos je nám ctí představit generálního partnera naší cyklistické akce– značku Hoover.

Hoover je přední světový výrobce malých i velkých domácích spotřebičů, a aby vám s touto značkou bylo dobře nejen ve vaší domácnosti, ale také na kole, věnovali do letošní cyklistické akce stylové bidony a vaky. Máte se rozhodně na co těšit!

www.hoover.cz
#hoovervkk

Řemeslný pivovar Nachmelená Opice

Dalším naším, řekněme už tradičním sponzorem, je náš slavný místní minipivovar. Proč slavný? Každé pivo ze standardní produkce se už pyšní medailí z různých českých nebo mezinárodních soutěží. Naposledy v konkurenci přibližně 100 přihlášených piv typu american IPA z celé střední Evropy získalo zlatou medaili na pivním festivalu 2019 v Českých Budějovicích.

Každý měsíc dostane vítěz fotografické soutěže malou ochutnávku z aktuálně dostupných piv.

www.nachmelenaopice.cz

   Bombus jsou nejen ovocné RAW tyčinky z čistě přírodních surovin, ale také další zdravé produkty, které vyrábíme tak, aby neobsahovali lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Bombus je ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách nebo kdykoliv během vašeho dne.

https://bombusenergy.cz/

 

top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login