VKK 2020

SPONZOŘI

.. aneb sami to vše nezvládneme ..

I když investujeme svůj čas i prostředky, pomoc zvenčí se nám hodí. Díky ní pak můžeme vymýšlet dárky do soutěží, ať už fotografických, ceny pro nejmladší účastníky JUNIOR kategorií anebo překvapení na Ukončení VKK.

Proto jsme rádi, že se nám každým rokem podaří přizvat ke spolupráci podporovatele ze stran lokálních firem, ale i jednotlivců.

Hoover

Přátelé, stejně jako v loňském roce, i letos je nám ctí představit generálního partnera naší cyklistické akce– značku Hoover.

Hoover je přední světový výrobce malých i velkých domácích spotřebičů, a aby vám s touto značkou bylo dobře nejen ve vaší domácnosti, ale také na kole, věnovali do letošní cyklistické akce stylové bidony a vaky. Máte se rozhodně na co těšit!

www.hoover.cz
#hoovervkk

Řemeslný pivovar Nachmelená Opice

Dalším naším, řekněme už tradičním sponzorem, je náš slavný místní minipivovar. Proč slavný? Každé pivo ze standardní produkce se už pyšní medailí z různých českých nebo mezinárodních soutěží. Naposledy v konkurenci přibližně 100 přihlášených piv typu american IPA z celé střední Evropy získalo zlatou medaili na pivním festivalu 2019 v Českých Budějovicích.

Každý měsíc dostane vítěz fotografické soutěže malou ochutnávku z aktuálně dostupných piv.

www.nachmelenaopice.cz

CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s.

V letošním roce se k nám nově přidala také lokální společnost CHRPA, jejíž výrobky si už několik let můžete zakoupit v prodejne na Hlavním náměstí.

Byla založena na jaře roku 2008 za účelem zaměstnávání osob se zdravotním postižením, rozvíjením jejich schopností a dovedností s cílem ukázat, že i tyto osoby jsou pro společnost přínosem a pracovat nejen chtějí, ale také umí. Společnost se hlásí k principům sociálního podnikání a zaměstnává lidi z okolí. Veškerý zisk je reinvestován.

Z jejich produkce se ve fotografické soutěži můžete těšit na dva hrníčky, abyste si mohli po cyklovyjížďce dát také zasloužený relax u kávy nebo dobrého čaje.

www.chrpakrnov.cz

Spinning studio Táni Kovalčíkové

Co by to bylo za sportovně-fotografickou soutěž, když by nám chyběl sportovní dárek.

Ve spolupráci se Studiem spinningu Táni Kovalčíkové v naší soutěži můžete vyhrát poukaz na spinning. Spinning patří mezi nejlepší společníky cyklisty nejen v zimním období, ale po celý rok. Pod vedením zkušených lektorek i lektorů si můžete vyzkoušet vysoce účinné kardio-vaskulární cvičení, které spojuje hudbu a námahu do zábavného celku.

Není tedy překvapením, že na lekcích během roku můžete potkat spoustu účastníků VKK (včetně našeho "nejvyššího").

STUDIO SPINNING

top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login