VKK 2022

CO JE VKK

Vrchařská koruna Krnovska (VKK) vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny milovníky cyklistiky, turistiky, fotografování nebo krásné přírody.

Aktuálně je VKK  cykloturistický projekt, nikoliv závod, úkolem tak není být "první", nýbrž zúčastnit se a na každém bodě se zvěčnit. 

Abychom přiblížili naši zábavu většímu okruhu lidí, a to ať už geograficky, tak věkovému a výkonnostnímu rozptylu, máme "vrcholy'' rozdělené do dvou kategorií, plus jednu máme pro děti.

 

1 - Titul VRCHAŘ ELITE

Pro splnění této úrovně je zapotřebí splnit všech 20 vrcholů, kde jsme se snažili vybrat vrcholy ( či body), které budou pro každého z vás znamenat opravdovou výzvu.
Jelikož náš region není nekonečný, některé vrcholy se občas opakují, ale věříme, že si je opět rádi zopakujete :)

 

2 -  Titul VRCHAŘ  HOBBY

Pro splnění této úrovně je zapotřebí navštívit 10 míst II. kategorie v okolí Krnovska.

Vhodné pro mládež a nebo lidi, kteří nemají dostatek času a v rámci zdravého pohybu se můžete podívat na zajímavá místa našeho Slezska a to jak v Česku, tak i  Polsku. Budete možná překvapeni, co vše náš region nabízí.

 

3 -  Titul VRCHAŘ  JUNIOR 

Pro splnění této úrovně je zapotřebí navštívit 10 míst II. kategorie v okolí Krnovska.

Vhodné pro děti do 15 let, aby poznali náš okrsek a s cyklistikou teprve začínají, nebo na kole jezdí a chtěji poznat zajimavá místa Krnovska.

 

Ve vrcholech  naleznete nejen vrcholy, ale také zajímavá místa regionů Krnovska, Opavska, Osoblažska, Bruntálska, Zlatohorska a také okolí měst Prudnik a Glubczyce.

V případě, že je nezvládnete letos všechny, určitě se vám to povede v dalších letech.

 

top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login