VKK 2020

CO JE VKK

Vrchařská koruna Krnovska (VKK) vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny milovníky cyklistiky, turistiky, fotografování nebo krásné přírody.
VKK je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod, úkolem tak není být "první", nýbrž zúčastnit se a na každém bodě se zvěčnit.

Abychom přiblížili naši zábavu většímu okruhu lidí, a to ať už geograficky, tak věkovému a výkonnostnímu rozptylu, máme "vrcholy'' rozdělené do dvou kategorií, plus jednu máme pro děti.

Titul VRCHAŘ  JUNIOR (10)

Pro splnění této úrovně je zapotřebí navštívit 10 míst kategorie II. dle vlastního výběru. 

Pro vaše děti to může být první seznámení s cykloturistikou a v rámci zdravého pohybu se můžete podívat na zajímavá místa našeho Slezska a to jak na české, tak polské straně. Budete možná překvapeni, co vše náš region nabízí.

Titul VRCHAŘ, VRCHAŘ JUNIOR (20)

Pro splnění této úrovně je nutné nasbírat 20 míst dle vlastního výběru. Můžete si vybírat mezi vrcholy jak I, tak II kategorie. Vyberte si sami která místa máte poblíž, anebo naopak, která jste ještě nenavštívili. Není tedy podmínkou objet všechny, ale na druhou stranu, proč to nezkusit. Nebojte se jich, určitě si najdete nějaké oblíbené, kam se pak na svých trasách budete rádi vracet.

Ve vrcholech II. kategorie naleznete nejen vrcholy, ale také zajímavá místa regionů Krnovska, Opavska, Osoblažska, Bruntálska, Zlatohorska a také okolí měst Prudnik a Glubczyce.

V případě, že je nezvládnete letos všechny, určitě se vám to povede v dalších letech.

Titul VRCHAŘ ELITE (20)

Pro splnění této úrovně je zapotřebí splnit také všech 20 vrcholů I kategorie, kde jsme se snažili vybrat kopečky, které budou pro každého z vás znamenat opravdovou výzvu.
Jelikož náš region není nekonečný, některé vrcholy se opakují, ale věříme, že si je opět rádi zopakujete :)

top

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login